FURNITURE / Tables / Bedside table 8963631

nr 896 3631

BEDSIDE TABLE

1950s, glass top, length: 60, width: 30, height: 63, wear.

50-tal, Glasskiva, längd: 60, djup: 30, höjd: 63

Condition: slitage

SEK 450

Monday May 26 2014
at 19:41:11